Zaznacz stronę

Myślę… więc eksportuję

Home | Aktualności | Informator | Myślę… więc eksportuję

Rozpoczęcie eksportu w dobie kryzysu spowodowanego pandemią koronawirusa może wydawać się niezbyt dobrym posunięciem dla firm, które borykają się teraz z konsekwencjami spowodowanymi spowolnieniem gospodarczym. Dla eksporterów oraz tych, którzy mają odpowiednie zasoby i chęć inwestycji w przyszłość swojej firmy jest to jednak niezwykle ważny krok.

Ograniczenia w handlu, zamknięcie granic czy też zmiany w międzynarodowych łańcuchach dostaw to tylko niektóre z zagrożeń jakim muszą podołać eksporterzy na dzisiejszy dzień. To, co może być dla jednych przeszkodą, dla innych może być okazją do rozwoju i osiągnięcia nowych korzyści. Twarde ramy dotychczasowej wymiany handlowej ulegają raptownym i wymuszonym zmianom, a ponieważ znajdujemy się w okresie pomiędzy naborami do konkursów na dofinansowanie eksportu dla Polski Wschodniej, warto zainteresować się tym, jak eksport może wspomóc Twoją firmę w okresie kryzysu.

Dla przedsiębiorców, którzy chcą podjąć się tego wyzwania teraz lub w najbliższej przyszłości, firma ITRO planuje wprowadzić do swojej oferty szkolenia, mające na celu strategiczne przygotowanie eksporterów do wyzwań związanych z internacjonalizacją działalności.

Bazując na 20-letnim doświadczeniu w eksporcie oraz 10-letnim doświadczeniu w branży konsultingu, Sebastian Sadowski-Romanov przeprowadzi Was przez najważniejsze tematy dotyczące wyboru i wejścia na obcy rynek.

Już dzisiaj oferujemy pierwszy filmik z serii: 5 największych błędów w eksporcie

By uzyskać do niego dostęp, wystarczy, że wypełnisz krótką 2-pytaniową ankietę odnośnie Twoich doświadczeń eksportowych.

Czas wypełnienia ok 2 min.

Zapraszamy również do przejrzenia informacji dotyczących dofinansowań eksportu w zakładce Dotacje PL. Więcej informacji odnośnie dofinansowań eksportu pod nr telefonu +48 22 188 17 17 lub mailowo na info@itro.pl.

wyświetlono 251 views