Zaznacz stronę

Poznaj naszych specjalistów

Firma ITRO to nie tylko biuro i komputery.

To serca naszych pracowników, którzy dokładają wszelkich starań by wspomóc polskie firmy w procesie internacjonalizacji.

Chcesz do nas dołączyć?

Sebastian Sadowski-Romanov

Sebastian Sadowski-Romanov

CEO

Przedsiębiorca i handlowiec z wieloletnim doświadczeniem. W 2000 roku prowadził przedstawicielstwa dwóch firm z Taiwanu i Hong Kongu. Od 2002 do 2007 roku prowadził firmę handlową w Rosji. Od 2010 r. wspiera polskie firmy w rozwoju działalności eksportowej, świadcząc im najwyższej jakości usługi z zakresu doradztwa biznesowego. Firma ITRO, której jest prezesem, buduje i wdraża strategie eksportowe zarówno dla dużych, średnich oraz mniejszych firm. W ITRO, zajmuje się obsługą kluczowych klientów, negocjacjami i domykaniem kluczowych sprzedaży.

Inna Sadowska-Romanova

Inna Sadowska-Romanova

Marketing Director

Doświadczenie zawodowe zdobywała w niemieckim koncernie budowlanym HOCHTIEF RUSSIA jako asystentka zarządu i koordynator projektów budowlanych. Od 2011 roku jest związana z firmą ITRO Sp. z o.o. jako koordynator projektów eksportowych. W okresie 2011-2017 brała udział w ponad 30 projektach eksportowych na wielu rynkach zagranicznych. Obecnie zajmuje stanowisko dyrektora ds. marketingu w ITRO Sp. z o.o. Specjalizuje się w nadzorowaniu projektów marketingowych oraz social sellingu. Posiada ogromną wiedzę o trendach w dziedzinie e-eksportu. 

Sergey Zaytsev

Sergey Zaytsev

Export Director

W latach 2016-2018 pracował jako zastępca dyrektora ds. marketingu w rosyjskiej agencji komunikacji marketingowej prowadzącej działania marketingowe dla klientów rosyjskich na rynkach zagranicznych. Od 2018 r. jest kierownikiem działu eksportu w firmie ITRO. Realizuje i koordynuje projekty eksportowe podległych mu pracowników. Jako specjalista do spraw rynków wschodnich jest jednym z najlepszych doradców w firmie. Do tej pory obsługiwał w swojej karierze takie rynki jak: Rosja, Estonia, Litwa, Kazachstan, Ukraina, Białoruś, Azerbejdżan, Tadżykistan oraz Uzbekistan.

Urszula Bienasz

Urszula Bienasz

Sales Manager (509 344 756)

Firmowy sales i growth hacker. Do jej zadań w ITRO należy pozyskiwanie oraz bieżąca obsługa klientów na rynku polskim i rynkach zagranicznych, a także wdrażanie projektów eksportowych. Zajmuje się również automatyzacją oraz optymalizacją sprzedaży. Posiada umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne i spełnia się w roli handlowca. Posługuje się językiem polskim i angielskim. Prywatnie jest miłośniczką gór, sportu i zdrowego żywienia z holistycznym podejściem do życia.

Katarzyna Zabielska

Katarzyna Zabielska

Marketing Manager

Z wykształcenia magister lingwistyki języka angielskiego. Prywatnie autorka książek z kategorii „do szuflady” i fanka japońskiej animacji. W ITRO głównie odpowiada ze tworzenie oraz zarządzanie treścią. Spełnia się przy content marketingu oraz social sellingu. Pomimo zajęć kreatywnych, zajmuje się także moderacją strony internetowej firmy, częściowo pozycjonowaniem SEO, promocją na firmowym LinkedInie i Facebooku oraz współtworzeniem i wdrażaniem kampanii marketingowych dla klientów ITRO.

Joanna Kotlińska

Joanna Kotlińska

Export Manager

Absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Białymstoku z tytułem magistra ekonomii, specjalizacja rynki europejskie. Posługuje się trzema językami obcymi: angielskim, japońskim i francuskim. Samozwańcza japonistka z szeroką wiedzą o Kraju Kwitnącej Wiśni. Od 2018 r. związana jest z firmą ITRO, gdzie odpowiada za realizację zadań projektowych. Między innymi: opracowywanie raportów, organizację udziału w imprezach branżowych i spotkań z klientami.

Przemysław Leoniak

Przemysław Leoniak

Sales Director (730 335 100)

Przygotowanie teoretyczne zdobywał studiując zarządzanie w handlu zagranicznym, a umiejętności nabył w działach eksportu firm produkcyjnych z wielu branż. Współpracował z kontrahentami na 5 kontynentach, odbył niezliczoną ilość imprez targowych oraz negocjacji kluczowych kontraktów. W ITRO zajmuje się sprzedażą oraz obsługą klientów.

Kamila Borecka

Kamila Borecka

Marketing Manager

Stażystka z pracą licencjacką z literatury amerykańskiej na koncie. W ITRO stawia pierwsze kroki jako copywriterka, tworząc treści do mediów społecznościowych oraz na stronę firmy. Wspomaga również zespół poprzez prowadzenie social sellingu dla obecnych klientów. W życiu prywatnym bywa nazywana kopalnią wiedzy o muzyce rozrywkowej, a także interesuje się wszystkim co islandzkie i południowo-koreańskie.

Tadeusz Łotowski

Tadeusz Łotowski

Export Manager

Magister filologii angielskiej oraz były tłumacz polsko-angielski i angielsko-polski. W firmie ITRO zajmuje się głównie skrupulatnym przeprowadzaniem i przygotowywaniem badań rynkowych, raportów i analiz. Dodatkowo dedykuje swój czas tłumaczeniom, social sellingowi i copywritingowi. Prywatnie miłośnik gier planszowych i fabularnych.

Damian Leonczuk

Damian Leonczuk

Sales Manager

​Pierwsze doświadczenie w handlu zdobywał w sprzedaży telefonicznej, gdzie nabył umiejętności z zakresu badania potrzeb klienta. Następnie jako Export Manager odpowiadał za rozbudowę sieci dystrybutorów w firmach z branż maszyn rolniczych i meblarskiej. Prowadził współpracę na rynkach: hiszpańskim, portugalskim, Ameryki Łacińskiej, litewskim, łotewskim oraz estońskim. Biegle posługuje się językami hiszpańskim i angielskim. Prywatnie miłośnik kawy i zagorzały kibic Realu Madryt.

Gabriel Sadowski

Gabriel Sadowski

SEO Manager

Uczeń technikum rolniczego na profilu technik-informatyk, tworzący cześć zespołu pracującego przy stronach internetowych firmy. Miłośnik sportu, a także członek białostockiej drużyny rugby. W ITRO jest web developerem, który odpowiada za kulisy stron www firmy, ale także pozycjonerem dbającym o optymalizację SEO. W wolnych chwilach, wspiera zespół w działaniach projektowych wymagających jego informatycznego przygotowania. 

Bartosz Krajewski

Bartosz Krajewski

Export Manager

Z wykształcenia magister filologii angielskiej na kierunku językoznawstwo. Prywatnie fan muzyki metalowej, miłośnik gry na gitarze oraz pasjonat gier komputerowych, planszowych i karcianych. W ITRO odpowiada za tworzenie contentu w języku angielskim, promocję oraz social selling w mediach społecznościowych, a także opracowywanie tłumaczeń. Prowadzi również badania rynków eksportowych oraz zajmuje się procesem lead generation dla klientów firmy na rynkach zagranicznych w języku angielskim.

Gotowy na wyzwania?

Nasza firma stale rozwija się na rynkach zagranicznych, więc jeśli chcesz rozpocząć swoją międzynarodową przygodę w firmie ITRO, prześlij nam swoje CV.