Zaznacz stronę

Sebastian Sadowski-Romanov w gronie akcjonariuszy ICTTM

Home | Aktualności | Informator | Sebastian Sadowski-Romanov w gronie akcjonariuszy ICTTM

Sebastian

Sadowski-Romanov

CEO ITRO Sp. z o.o.

Akcjonariusz The International Centre for Trade Transparency and Monitoring (ICTTM)

Sebastian Saowski-Romanov

Sebastian Sadowski-Romanov udziałowcem ICCTM

Miło nam poinformować, że Sebastian Sadowski-Romanov, prezes ITRO Export Solutions, dołączył do grona akcjonariuszy The International Centre for Trade Transparency and Monitoring (ICCTM), o czym organizacja poinformowała na swoim oficjalnym profilu na portalu LinkedIn. Według danych z witryny ICCTM na dzień 19.07.2023 organizacja liczy sobie 65 udziałowców, pochodzących z 19 różnych krajów.

Sebastian Sadowski-Romanov jest doceniany za swoje dokonania w budowaniu branży konsultingu eksportowego, który ma za zadanie wspierać polskie firmy w ekspansji na rynki zagraniczne. Na podstawie bogatego doświadczenia jako eksportera, postanowił on bowiem dzielić się swoją wiedzą z innymi przedsiębiorcami, marzącymi o sprzedaży zagranicznej. Poprzez firmę ITRO dostarcza cennych wskazówek i strategii, które pomagają firmom odnosić sukcesy na nowych rynkach. Jest to m. in. przeprowadzanie badań rynkowych, opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowych czy B2B matchmaking, czyli kojarzenie ze sobą firm, mających perspektywy na udaną współpracę.

Źródło: LinkedIn International Centre for Trade Transparency and Monitoring

O ICCTM

Międzynarodowe Centrum Monitoringu i Transparentności Handlu (ICTTM) to komercyjna spółka powstała jako wynik rozwoju Międzynarodowej Rady Handlu (ITC). Ich misją jest rewolucjonizacja światowego handlu i zwiększenie przejrzystości rynku. W ciągu zaledwie czterech miesięcy od powstania, ICTTM osiągnęło wartość rynkową 25 milionów dolarów amerykańskich dzięki udanemu okresowi seed round, co dowodzi ogromnego potencjału i zaufania do ich innowacyjnego podejścia.

ICTTM posiada biura w Wielkiej Brytanii i na Filipinach, a ich kluczowym projektem jest rozwój platformy ADAMftd (Advanced Data Analytics and Modeling for Foreign Trade Data). Ta zaawansowana aplikacja oparta na sztucznej inteligencji ma na celu rewolucjonizację handlu międzynarodowego, zapewniając użytkownikom bezprecedensowy wgląd i przejrzystość. Dzięki ADAMftd, zarówno firmy, jak i rządy będą miały dostęp do szerokiej gamy informacji, które pomogą w podejmowaniu informowanych decyzji i przewidywaniu trendów rynkowych.

Szukasz nowych klientów na rynkach zagranicznych?

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!