Zaznacz stronę

Kazachstański rynek lojalny wobec Polski

Home | Aktualności | Informator | Kazachstański rynek lojalny wobec Polski

Przekonali się o tym specjaliści  ITRO wraz z klientem podczas misji do stolicy kraju Nur-Sułtanu na początku października 2019 roku.

Zespół ITRO zorganizował szereg spotkań B2B i B2G dla klienta z branży produkcji aparatury pomiarowej, które odbyły się podczas Wystawy KSS 2019.

W ciągu kilku dni przeprowadzono 14 owocnych negocjacji biznesowych, a dwie z nich od razu skończyły się podpisaniem odpowiednich umów o współpracy. Większość kazachstańskich biznesmenów i przedstawicieli organów państwowych przejawiała bardzo sprzyjający stosunek do towarów i przedsiębiorców z Polski, co stwarza dobre rokowania dla eksportu na ten rynek.

[Matchmaking] Organizacja misji gospodarczej

Taka owocna wizyta stała się możliwa dzięki wcześniejszemu rzetelnemu przygotowaniu – analizie branży, popytu i podaży na towar, komunikacji w języku rosyjskim z kazachstańskimi instytucjami państwowymi oraz opracowaniu oferty komercyjnej na rynek docelowy, z uwzględnieniem jego potrzeb i charakterystyki.

Rozwój ekspansji na rynki zagraniczne. Zapraszam do kontaktu:

Sebastian Sadowski-Romanov

Sebastian Sadowski-Romanov

Prezes Zarządu ITRO Sp.zo.o.

Specjaliści ITRO zawsze przykładają wszelkich starań by zapewnić naszym klientom najlepsze warunki do prowadzenia negocjacji z zainteresowanymi podmiotami. Zainteresowanych współpracą, prosimy o kontakt.

13 + 6 =

wyświetlono 88 views