Zaznacz stronę

Targi Gesund & Wellness Tulln 2019

Home | Aktualności | Internacjonalizacja | Targi Gesund & Wellness Tulln 2019

Na początku miesiąca, nasi pracownicy w roli negocjatorów uczestniczyli w targach Gesund & Wellness. Odbyły się one w miejscowości Tulln w Austrii, w dniach 8-10 listopada.

W większości, firmy wystawiające się na Gesund & Wellness Tulln 2019 były firmami ściśle związanymi z sektorem zdrowotnym. Od znachorskich amuletów i świec, poprzez ułatwiające życie technologiczne nowinki, a skończywszy na poradach lekarskich – każdy mógł tu znaleźć coś dla siebie.

Wśród mnogiej oferty saun i jacuzzi, można było znaleźć producentów kosmetyków, olejków eterycznych, czy też pasów nagrzewających. Ponadto, ofertę swoją prezentowali też producenci filtrów do wody, materaców ortopedycznych, a także obuwia ortopedycznego i platform wibracyjnych. Znużeni Austriacy mogli również skorzystać z 15-minutowego masażu, który oferował jeden z wystawców, a także napić się świeżo sporządzonej czekolady na jednym ze stoisk. Jeżeli zaś kogoś zmorzył głód, można było znaleźć tam także stoiska przygotowujące lokalne przekąski czy też zjeść obiad w niewielkiej kantynie.

Na targach nie zabrakło również firm z branży turystycznej. Przedstawiały one szeroką gamę ofert, począwszy od zakwaterowania w malowniczych miejscowościach, aż po szeroki wachlarz usług sektora spa&wellness.

[Trade show] Odwiedzenie targów zagranicznych

Atmosfera na targach była niezwykle przyjazna, jak może wskazywać sam motyw przewodni tych targów. Gesund & Wellness Tulln w 2019 roku to już 13 edycja tej imprezy. Tym razem również cieszyła się ogromną popularnością wśród osób starszych, ale też wśród posiadaczy psów. Miłośników naszych futrzastych przyjaciół można było spotkać na targach wraz z ich pupilami, co stanowiło nie lada gratkę dla każdego kto kocha zwierzaki.

Rozwój ekspansji na rynki zagraniczne. Zapraszam do kontaktu:

Sebastian Sadowski-Romanov

Sebastian Sadowski-Romanov

Prezes Zarządu ITRO Sp.zo.o.

Prowadzenie działalności handlowej i produkcyjnej związanej z handlem międzynarodowym od 1995 roku.

4 + 8 =

wyświetlono 86 views