Zaznacz stronę

[Case Study] Generowanie leadów B2B w branży logistycznej

Home | Aktualności | Case Study | [Case Study] Generowanie leadów B2B w branży logistycznej

Przedstawiamy analizy międzynarodowej kampanii promocyjnej prowadzonej dla firmy logistycznej. Zobacz, jakie działania odniosły sukces i jak zostały zrealizowane.

Case Study

Celem kampanii promocyjnej było nawiązanie relacji biznesowej oraz pozyskania leadów sprzedażowych w celu podniesienie poziomu sprzedaży usług firmy logistycznej w krajach DACH i Holandia.

Przygotowaliśmy kampanię dedykowaną, skierowaną do właścicieli/operatorów firm transportowych w krajach niemieckojęzycznych. Kampania odniosła spory sukces a klient otrzymał satysfakcjonujące go zapytania ofertowe.

Multilingual Content Plan

%

Acceptance rate

Prospects

Hot Leads

Raportowanie

  • Rynki docelowe: Niemcy, Szwajcaria, Austria, Holandia
  • Branża: Logistyczna
  • Usługa: B2B Lead generation [w tym Social Selling na Linkedin]
  • Komunikacja w języku: angielskim oraz niemieckim
  • Termin: 02/2021 – 03/2021

Szukasz nowych klientów na rynkach zagranicznych?

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

wyświetlono 111 views

Kontrakt eksportowy

Kontrakt eksportowy

Niezwykle istotne jest, aby przed podpisaniem umowy z importerem upewnić się, że potencjalny nabywca jest godzien zaufania. Warunkiem koniecznym jest zebranie o nim jak największej ilości informacji i opinii. Aby mimo sprawdzenia wiarygodności importera uniknąć...

Rynek słodyczy

Rynek słodyczy

Popularności słodyczy nie trzeba długo tłumaczyć. Kto z nas nie ma czasami ochoty zgrzeszyć batonikiem albo ulubionym cukierkiem? To właśnie te odruchy powodują, że rynek słodyczy jest jednym z najbardziej perspektywicznych rynków świata.

Dotacja 800 tys. zł dla firm

Dotacja 800 tys. zł dla firm

Na ostatni nabór do POPW 1.2 Internacjonalizacja MŚP przygotowaliśmy specjalną ofertę – złożenie wniosku o dofinansowanie za symboliczny 1zł. Sprawdź czy możesz pozyskać środki na rozwój eksportu dla Twojej firmy.