Zaznacz stronę

Specjalista ds. marketingu

Home | Aktualności | Praca | Specjalista ds. marketingu

ITRO Sp. z o.o. zajmująca się doradztwem eksportowym poszukuje:

Opis stanowiska:

  • tworzenie i skuteczne wdrażanie strategii komunikacyjnych
  • opracownie postów i grafik, contentu na stronie
  • tworzenie, wysyłka newsletterów
  • tworzenie raportów i aktualizacja
  • wyszukiwanie nowych kanałów dystrybucji
  • Social Selling na rynkach zagranicznych

Wymagania:

  • min 2/3 lata doświadczenia w dziale marketingu
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office
  • znajomość zasad marketingu internetowego w sektorze B2B
  • doświadczenie w tworzeniu materiałów marketingowych oraz w zarządzaniu stroną firmową
  • umiejętność planowania, monitorowania i analizowania efektywności kampanii w Internecie
  • wysoka dyscyplina pracy, umiejętność pracy samodzielnej

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • interesujące międzynarodowe projekty
  • różnorodność zadań
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • perspektywy rozwoju zawodowego
  • karta Multisport

Umów się na spotkanie

calender

Kalendarz online

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ITRO Sp.z o.o. z siedzibą w Białymstoku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest ITRO Sp.z o.o. z siedzibą w Białymstoku przy ul. Wschodniej 46. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

wyświetlono 207 views