Zaznacz stronę

UFI Global Congress 2023

Home | Wydarzenia | UFI Global Congress 2023

Największe wydarzenie dla branży wystawienniczej na świecie

Data:

1.11.2023

Godzina:

16:00 – 16:20, 1.11.2023, Pacific Time Las Vegas

01:00 – 01:20, 2.11.2023, CET Warszawa

Miejsce:

LVCVA, Las Vegas, US

UFI Global Congress to coroczne wydarzenie, organizowane przez UFI, które stanowi jedno z najważniejszych spotkań profesjonalistów i liderów w branży wystaw i targów na całym świecie.

Kongres UFI ma na celu:

  • Umożliwienie wymiany wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk wśród ekspertów branży wystawienniczej.

  • Omówienie kluczowych kwestii i trendów kształtujących przyszłość przemysłu wystawienniczego.

  • Zapewnienie uczestnikom unikalnej okazji do nauki i czerpania inspiracji od liderów branży.

  • Gromadzenie doświadczonych prelegentów, którzy dzielą się swoją wiedzą i ekspertyzą.

  • Organizacja interaktywnych sesji warsztatowych prezentujących najlepsze praktyki, nowoczesne technologie oraz strategie biznesowe.

Sebastian Saowski-Romanov

Sebastian Sadowski-Romanov

Sebastian Sadowski-Romanov, prezes Zarządu ITRO Sp. z o.o., posiada wieloletnie doświadczenie w działalności importowo-eksportowej w sektorze MŚP na rynku międzynarodowym – Unii Europejskiej, Unii Celnej, Chin i USA – bezpośrednio jako przedsiębiorca i jako konsultant od 1995 roku (48 l.). Ukończył studia magisterskie na kierunku Techniki Informatyczno-Sieciowe w Zarządzaniu.

Ostatni z projektów, w jakich Sebastian jest zaangażowany, to HS CONNECTOR czyli platforma matchmakingowa, wykorzystująca sztuczną inteligencje do kojarzenia partnerów biznesowych podczas targów międzynarodowych z wykorzystaniem kodów celnych HS (Harmonized System).

UFI (ang. The Global Association of the Exhibition Industry) to renomowane stowarzyszenie globalne, skupiające czołowych organizatorów targów oraz właścicieli przestrzeni wystawienniczych. Jest też reprezentantem kluczowych stowarzyszeń targowych, zarówno na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym, a także wyselekcjonowanych partnerów w branży.

Misją UFI jest działanie na rzecz interesów biznesowych swoich członków oraz całej branży targowej, aktywnie je promując i wspierając. Organizacja bezpośrednio reprezentuje blisko 50 000 specjalistów z sektora targowego globalnie i utrzymuje ścisłą współpracę z 67 stowarzyszeniami krajowymi i regionalnymi.

Aktualnie w rejestrze UFI znajduje się 820 organizacji z 86 różnych krajów i regionów świata. W sumie 942 imprezy targowe uzyskały prestiżowe wyróżnienie UFI (International), co jest gwarantem jakości dla uczestników i wystawców. Członkowie UFI oferują globalnemu biznesowi wyjątkowe narzędzia marketingowe, które umożliwiają tworzenie wartościowych relacji biznesowych bezpośrednio, twarzą w twarz.

HS Connector sponsorem UFI Global Congress 2023

Do dumnego grona sponsorów tegorocznego Kongresu dołączyła firma HS Connector. To jedyna organizacja z Polski, która może poszczycić się tym tytułem.

Czym jest HS Connector?

To platforma matchmakingowa wykorzystywana do poszukiwania idealnego kontrahenta podczas targów branżowych. Te innowacyjne narzędzie wykorzystuje kody HS i zaawansowane algorytmy sztucznej inteligencji (SI), dzięki czemu użytkownicy mogą w krótkim czasie odnaleźć klientów, którzy w jak największym stopniu odpowiadają ich wymaganiom.

Dzięki HS Connector, proces szukania wymarzonego kontrahenta podczas targów staje się nie tylko łatwiejszy, ale przede wszystkim szybszy. Zamiast przeszukiwania setek stron internetowych w poszukiwaniu odpowiednich partnerów, wszystkie niezbędne informacje są dostępne w jednym miejscu. Algorytmy sztucznej inteligencji dokładnie analizują potrzeby użytkownika i dopasowują do nich dostępne oferty. To eliminuje konieczność przeszukiwania nieodpowiednich propozycji, co przekłada się na oszczędność czasu i zwiększenie efektywności.

Zarząd firmy ITRO oraz HS Connector weźmie udział w Kongresie

1 listopada 2023, w celu prezentacji tej innowacyjnej aplikacji. 

 

Prezentacja poprowadzona przez prezesa firm, Sebastiana Sadowskiego-Romanova, odbędzie się 1 listopada 2023 o godz. 16:00 czasu pacyficznego (UTC -8).

wyświetlono 14 views