Zaznacz stronę

Go Global Awards 2023

Home | Wydarzenia | Go Global Awards 2023

Największe wydarzenie dla branży wystawienniczej na świecie

Data:

06-08.11.2023

Miejsce:

Rhode Island, US

Go Global Awards, organizowany przez International Trade Council, to prestiżowy program honorujący firmy z całego świata za ich innowacyjność, zaawansowane technologie i przełomowe strategie. Łącząc czołowych liderów biznesu z urzędnikami rządowymi i przedstawicielami branżowych organizacji, nagrody stanowią wyjątkową okazję do nawiązywania relacji i interakcji na najwyższym poziomie. Inicjatywa ta dąży również do stworzenia silnej społeczności producentów, eksporterów i dostawców usług, która wspiera się nawzajem, dzieli się doświadczeniem, pomysłami, a także tworzy trwałe partnerstwa. Wszystko po to, aby promować innowacje i rozwijać globalne możliwości w świecie biznesu.

Sebastian Saowski-Romanov

Sebastian Sadowski-Romanov

Sebastian Sadowski-Romanov, prezes Zarządu ITRO Sp. z o.o., posiada wieloletnie doświadczenie w działalności importowo-eksportowej w sektorze MŚP na rynku międzynarodowym – Unii Europejskiej, Unii Celnej, Chin i USA – bezpośrednio jako przedsiębiorca i jako konsultant od 1995 roku (48 l.). Ukończył studia magisterskie na kierunku Techniki Informatyczno-Sieciowe w Zarządzaniu.

Ostatni z projektów, w jakich Sebastian jest zaangażowany, to HS CONNECTOR czyli platforma matchmakingowa, wykorzystująca sztuczną inteligencje do kojarzenia partnerów biznesowych podczas targów międzynarodowych z wykorzystaniem kodów celnych HS (Harmonized System).

Program jest otwarty dla przedsiębiorstw o różnych rozmiarach, wyróżniających się innowacyjnością w zakresie produktów lub usług przygotowanych do eksportu. Pod uwagę brane są firmy, które osiągnęły istotny sukces rynkowy lub zauważalny udział w międzynarodowych sektorach rynku, bądź zyskały znaczące zainteresowanie ze strony inwestorów i mediów.

HS Connector sponsorem UFI Global Congress 2023

Każdego roku w ekskluzywnym finale na żywo bierze udział około 50 agencji rozwoju gospodarczego rządów krajowych i zagranicznych oraz 400 firm. Go Global Awards stanowi nie tylko możliwość zdobycia uznania i uhonorowania przez branżę, ale także buduje społeczność producentów, eksporterów i dostawców usług powiązanych, wspierając się nawzajem, dzieląc się pomysłami, tworząc partnerstwa oraz rozwijając swoją wiedzę i kontakty.

Jedyną firmą z Polski, która weźmie w tym roku udział w wydarzeniu jest HS Connector

Czym jest HS Connector?

To platforma matchmakingowa wykorzystywana do poszukiwania idealnego kontrahenta podczas targów branżowych. Te innowacyjne narzędzie wykorzystuje kody HS i zaawansowane algorytmy sztucznej inteligencji (SI), dzięki czemu użytkownicy mogą w krótkim czasie odnaleźć klientów, którzy w jak największym stopniu odpowiadają ich wymaganiom.

Dzięki HS Connector, proces szukania wymarzonego kontrahenta podczas targów staje się nie tylko łatwiejszy, ale przede wszystkim szybszy. Zamiast przeszukiwania setek stron internetowych w poszukiwaniu odpowiednich partnerów, wszystkie niezbędne informacje są dostępne w jednym miejscu. Algorytmy sztucznej inteligencji dokładnie analizują potrzeby użytkownika i dopasowują do nich dostępne oferty. To eliminuje konieczność przeszukiwania nieodpowiednich propozycji, co przekłada się na oszczędność czasu i zwiększenie efektywności.

wyświetlono 4 views