Zaznacz stronę

ITRO w mediach

Prezes Zarządu ITRO Sp. z o.o. posiada wieloletnie doświadczenie w działalności importowo-eksportowej w sektorze MŚP na rynku międzynarodowym – Unii Europejskiej, Unii Celnej, Chin i USA – bezpośrednio jako przedsiębiorca i jako konsultant od 1995 roku (44 l.)

24kurier.pl

Pandemia nie dla wszystkich dotkliwa. Niektóre firmy skorzystały

„Powinniśmy pamiętać, iż polscy przedsiębiorcy od czasu 1989 roku przeżyli kilka kryzysów więcej niż kraje rozwinięte, co może przełożyć się na ich lepsze przygotowanie do obecnego. Polska gospodarka jest silnie rozdrobniona, co powoduje, że jest też stabilna. Ważne, aby te kluczowe dwa procent przedsiębiorstw osiągających przychody powyżej pięciu milionów złotych rocznie, według danych Ministerstwa Finansów, utrzymało swój potencjał gospodarczy i było gotowe do wzrostu po kryzysie.”

 

Ziemia Międzyrzecka

Eksport w dobie kryzysu będzie bardziej opłacalny miedzyrzecz.biz

„Branża spożywcza z powodu plotek o zamykaniu sklepów, kwarantannie i ogólnym nastroju strachu w ostatnich dniach notuje rekordowe sprzedaże. Ludzie wykupują masowo żywność i robią zapasy, często takich produktów, których nie są w stanie długo przechowywać, a internet zapełniły firmy z bójek o papier toaletowy. Więc jak widzimy nie każda firma traci na obecnej sytuacji i są sektory gospodarki, które korzystają na wzmożonej koniunkturze poza producentami masek ochronnych i płynów do dezynfekcji.”

 

dlahandlu.pl

Handlowy chat: Upadłością jest obecnie zagrożony każdy, najwięksi mogą stracić najwięcej

„Branża spożywcza to sektor gospodarki, który może najbardziej skorzystać na kryzysie związanym z epidemią koronawirusa. Jednak upadłością zagrożony jest każdy sektor, a najwięcej mogą stracić największe podmioty. Branża spożywcza jest jedną z niewielu, która obecnie korzysta na sytuacji związanej z pandemią koronawirusa. Ludzie robią zapasy żywności, szczególnie tej o przedłużonym terminie ważności.”