Get in touch tel.: +48 512 022 907
ITRO
NEXPO

The platform allows to transfer real trade events to the Internet.

pos_smallO PROJEKCIE

Itro Sp. z o.o jest kontynuacją jednoosobowej działalności International Trade & Representation Office Sebastian Sadowski-Romanov rozpoczętą w 1995 roku. W 2011 roku wraz z małżonką Inną Sadowską-Romanov powołano spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, której misją jest budowanie mostu pomiędzy wschodem i zachodem.

Na początku funkcjonowania firma Itro Sp. z o.o. obsługiwała polskie firmy biorące udział w programie Paszport do Eksportu. W wyniku zdobytych doświadczeń oraz dzięki pozyskaniu dotacji POIG 8.1 firma stworzyła

innowacyjną platformę służącą do odzwierciedlania realnych imprez targowych w wirtualnej rzeczywistości. 

Prace nad platformą zakończono w grudniu 2015 roku.

Itro Sp. z o.o. jako firma wspomagając rozwój eksportu swoich klientów, na co dzień organizuje wyjazdy na imprezy targowe tak dla wystawców  jak i w celu ich odwiedzenia.

Znając od środka problemy, z jakimi spotykamy się przy takich imprezach stworzyliśmy unikalne środowisko dedykowane dla poniższych grup użytkowników.
  • Jako odwiedzający  znamy problematykę targową od prawie 20 lat
  • Jako wystawcy pierwszy raz wystawialiśmy się w 2000 roku
  • Jako firma orgaznizująca wyjazdy na targi swoim klientom mamy 5 lata doświadczeń
Prezes Zarządu ITRO

girl

nexpo_smalljest narzędziem obsługującym budowanie sieci kontaktów biznesowych firm i ludzi z całego świata, którzy aktywnie uczestniczą w imprezach targowych.

Jest to nowy produkt firmy, który został opracowany z myślą o klientach zagranicznych, kierowany do organizatorów imprez targowych w modelu partnerskim.

Platforma skierowana jest do Wystawców i Odwiedzających imprezy targowe.

PLATFORMA NEXPO

Aplikacja NEXPO odtworzy układ pawilonów i stoisk w wirtualnej rzeczywistości i pozwoli realnym wystawcom wzbogacić możliwość promocji o wirtualny machmaking, umożliwi zbieranie cyfrowych katalogów zamiast ich ciężkich papierowych odpowiedników. Pozwoli odnaleźć każdego uczestnika imprezy, który się na niej zaloguje za pomocą telefonu, tabletu czy komputera.

Komunikacja ma imprezach targowych będzie jeszcze prostsza, a jednocześnie moduł wymiany wizytówki i zintegrowany z nim czat pozwoli na zapamiętanie konwersacji i wszystkich ustaleń jakie rozmówcy poczynią podczas wirtualnego spotkania. Wiza do USA nie będzie już elementem koniecznym aby porozmawiać na amerykańskich targach z potencjalnym kontrahentem.

log_nexpoPRZEWAGI KONKURENCYJNE PLATFORMY NEXPO

Platforma została stworzona w nowoczesnym języku HTML 5 tak aby zapewnić jak najprostszy do niej dostęp poprzez przeglądarkę www. W odróżnieniu od konkurencji zrezygnowaliśmy z widoku 3D, który jest uciążliwy dla osoby kierującej awatarem, choć bardziej atrakcyjny wizualnie na rzecz rzutu izometrycznego (2,5D) w którym kierowanie ograniczone jest do klikania myszką w wybrane miejsce docelowe.

Główne przewagi konkurencyjne platformy NEXPO:
logo-nexpo-01_Nowoczesny język programowania
logo-nexpo-01_Wbudowane kreatory, postaci, stoiska, powierzchni targowej.
logo-nexpo-01_Szerokie spektrum konfiguracji
logo-nexpo-01_Brak ryzyka kosztowego wdrożenia
logo-nexpo-01_Brak kosztów zakupu oprogramowania
logo-nexpo-01_Dostęp do społeczności NEXPO
logo-nexpo-01_Dodatkowe źródło przychodów
logo-nexpo-01_Innowacyjna usługa przynosząca dodatkowe korzyści klientom Organizatora (Wystawcom)

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013.Newsletter Signup

ITRO SP. Z O.O. | ITRO CO., LTD.

Export Solutions since 1995

Aleje Jerozolimskie 81 / Central Tower 26.01, 02-001 Warszawa

+48 22 188 17 17

info@itro.pl

KRS: 000-038-71-48 NIP: 7831672763 REG: 301751271

Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco z aktualnościami